Hýbeme světem
již více než 160 let.

Obchodní divize

OTIS je významnou mezinárodní společností zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů. Zároveň jsme největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků a dalších vertikálních dopravních systémů.
Provádíme servis a montáž výtahů a eskalátorů ve firmách, státních institucích, bytových družstvech i soukromých domech po celé České republice.

Obchodní zástupce pro prodej výtahů Praha a střední Čechy

Otis - práce, která se dělá srdcem!!!

Máte zájem podílet se na zajímavých projektech v Česku? Hledáte zázemí stabilní společnosti s tradicí, ale otevřené inovacím? Přidejte se k nám, aktuálně obsazujeme pozici obchodního zástupce.

Vaším úkolem bude:

• aktivní získávání nových klientů a obchodních příležitostí
• péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
• zajišťování prodeje nových zařízení a produktů určených pro modernizaci výtahů
• tvorba nabídek a cen, prezentace produktů
• jednání s investory, projektanty, stavebními společnostmi
• koordinace celých projektů
• pravidelný reporting (CRM)

Co Vám můžeme nabídnout:

• služební automobil i k soukromému užívání
• mobilní telefon a notebook jsou samozřejmostí
• 600 Kč měsíčně na životní/penzijní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• pružná pracovní doba
• stravenky v hodnotě 75 Kč (vy zaplatíte pouze 20 Kč, zbytek hradí zaměstnavatel)
• motivující finanční ohodnocení
• měsíční bonusový systém
• možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
• příspěvek zaměstnavatele na Multisport kartu

Co budete potřebovat:

• prokazatelnou praxi na obchodní pozici nebo v projektovém řízení
• mírně pokročilou znalost anglického jazyka
• zkušenost s prodejem technických produktů či služeb je výhodou
• dobrou znalost práce na PC (MS Office)
• komunikativnost, flexibilitu, schopnost navazovat kontakty
• schopnost vyjednávat, orientaci na zákazníka, soutěživost
• profesionální vystupování
• ŘP sk. "B"

Informace o pozici:

• práce na HPP
• region Praha a Středočeský kraj
• termín nástupu: dohodou
• smlouvu na dobu určitou 1 rok, při oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt

OTIS a. s.
Kateřina Novotná

Kontakty

OTIS a.s.

tel.: (+420) 724 228 332
Evropská 2591/33E
160 00 Praha 6 ‒ Dejvice
Česká republika

Výrobní divize

OTIS a.s.
Marcela Dekařová Strapková

tel.: (+420) 519 828 153
J. Opletala 3506/45
690 02 Břeclav