Hýbeme světem
již více než 160 let.

Naši zaměstnanci...

Michal Zabloudil

Servisní mechanik

Na práci v Otisu mě baví nejvíce naše technologie která představuje špičku v oboru a službách zákazníkům.

Věřím, že výtah je jedna z věcí která nikdy neztratí na důležitosti. Tenkrát i nyní jde stále o propracované sofistikované zařízení, které je často zákazníky podceňováno. Jen málokdo si dovede představit kolik práce stojí za dobrou montáží a dobrým servisem.

Když nepracuji, věnuju se rád koníčku, a to klubu vojenské historie KVH WURM se kterým se pravidelně účastním nejen zajímavých vojenských ukázek z let 2. světové války, ale i dobového civilu. v Roce 2018 jsem si pořídil historickou motorku DKW 125RT vojenského provedení pro Wehrmacht se kterou se taktéž učastním.

Jiří Bradáč

Manažer obchodní podpory ČR a SR

OTIS je celosvětová, stabilní a zároveň dynamicky se vyvíjející firma. A právě tuto jistotu, pevné zázemí a zaručenou obchodní prosperitu na práci v Otisu oceňuji nejvíce. Dalším důležitým benefitem je pro mě možný kariérní růst na základě zkušeností a dobře odvedené práce. A to lze i napříč celou firmou například od pozice junior konstruktéra v továrně až na pozici manažer obchodní podpory ČR+SR.
Jsem toho důkazem.

Díky neustálému vývoji nových produktů v továrnách Otis po celém světě, není problém spolu s týmem odborníků vyřešit i komplikované požadavky zákazníků. Díky Otisu se stále učím a posouvám své znalosti dopředu.

Petra Javorková

TfL Project Coordinator

Po dokončení studia na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem břeclavský Otis tým doplnila jako marketingový specialista. Během studia jsem měla možnost studovat v zahraničí a nová pozice v Otis mi v rámci regionu nabídla atraktivní alternativu v podobě dynamické nadnárodní společnosti, kde mohu uplatnit znalost jazyků, práce v multikulturním prostředí a zajímavostí získané z cest.

Po dvou letech jsem se dostala do projektového týmu Transport for London, který má na starost výrobu eskalátorů pro Metro Londýn. Zároveň se účastním "Millenial Voices 2.0." programu pro Mileniály v rámci Otis, kde společně v mezinárodních týmech pracujeme na inovativních projektech, které mají za cíl Otis formovat jako firmu pro další generace. Díky možnosti pracovat v továrně přímo u vývoje produktů a řízení velkých nadnárodních projektů mám unikátní možnost se velmi rychle napříč obory a získávat cenné zkušenosti do profesního života. Zároveň mě na Otis Břeclav těší, že se účastní celorepublikové akce "Do práce na kole" nebo podporuje bezpečnost a vzdělání v regionu. V Otis Břeclav jsme zkrátka akční a přátelský kolektiv, což je pro mě jako nemístní také obrovskou výhodou.

Mlada Brablcová

Asistentka VP Operations EMEA a nová posila zákaznického týmu

OTIS pro mě představuje především možnost skloubení osobního a pracovního života. Práce v mezinárodním prostředí pro mě nebyla cizí, proto jsem ráda přijala nabídku v perspektivní a stabilní firmě v blízkosti svého rodinného zázemí.

OTIS je celosvětový pojem, s jeho výrobky se setkáváme doslova na každém kroku. I v rámci cestování, což je jeden z našich velkých koníčků, si dnes už i mé děti všímají značky Otis. Cestováním obecně máme možnost rozšiřovat si obzory, poznávat nové kultury, lidi, učit se cizí jazyky. A to je ostatně to, co mi v rámci mých pracovních povinností nabízí i společnost Otis.

Nastavení cookies