Hýbeme světem
již více než 160 let.

Obchodní divize

OTIS je významnou mezinárodní společností zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů. Zároveň jsme největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků a dalších vertikálních dopravních systémů.
Provádíme servis a montáž výtahů a eskalátorů ve firmách, státních institucích, bytových družstvech i soukromých domech po celé České republice.

FP&A Manažer/ka - Břeclav

Otis - práce, která se dělá srdcem!!!

Cítíte se jako doma v oblasti reportů a forecastů ? Jste s čísly kamarád/ka a je na vás spolehnutí? Máte zkušenost s US GAAP a nebojíte se svoje závěry prezentovat v angličtině?
Hledáte zázemí stabilní společnosti s tradicí, ale otevřené inovacím? Pokud ano, pak je tato pozice právě pro Vás!
Přidejte se k nám, aktuálně obsazujeme pozici FPA manažera/rky.

Vaším úkolem bude:

• měsíční reporting výsledků společnosti za Českou a Slovenskou republiku
• zpracování forecastu na měsíční bázi
• zpracování a koordinace vnitropodnikového plánu ve spolupráci se CFO, vedením společnost a oblastním controllingovým oddělením
• pravidelné a adhoc analýzy

Co Vám můžeme nabídnout:

• služební automobil i k soukromému užívání
• mobilní telefon a notebook jsou samozřejmostí
• 600 Kč měsíčně na životní/penzijní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• KRATŠÍ a FLEXIBILNÍ pracovní dobu (37,5 h / týdně)
• stravenky v hodnotě 80 Kč (vy zaplatíte pouze 20 Kč, zbytek hradí zaměstnavatel)
• příspěvek zaměstnavatele na MultiSport kartu
• motivující finanční ohodnocení
• roční bonusový systém
• možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu

Co budete potřebovat:

• VŠ vzdělání nejlépe ekonomického či technického směru
• zkušenost na obdobné pozici minimálně 4 roky
• plynulou angličtinu pro komunikaci s managementem společnosti
• schopnost prezentace v angličtině
• pokročilou znalost MS Office, Excel
• znalost US GAAP
• analytické a logické uvažování
• pečlivost a svědomitost
• samostatnost a zodpovědnost
• ŘP sk. "B"

Informace o pozici:

• práce na HPP
• region Praha, Brno nebo Břeclav ( záleží jen na vás)
• termín nástupu: co nejdříve
• smlouvu na dobu neurčitou

Kontakt

OTIS a. s.
Kateřina Novotná

Kontakty

OTIS a.s.

tel.: (+420) 724 228 332
Evropská 2591/33E
160 00 Praha 6 ‒ Dejvice
Česká republika

Výrobní divize

OTIS a.s.
Marcela Dekařová Strapková

tel.: (+420) 519 828 153
J. Opletala 3506/45
690 02 Břeclav